Srpen 2010

It never ends ♥ ♫

30. srpna 2010 v 21:14 | Wee* |  Diary - Wee
avatar3.png image by Salisko
Ahój.
Dneska jsem po dvou měsících viděla kámošku, byli jsme na Letný (jo, bydlim v Praze :D) a většinu času jsme zabili sledováním skejťáků :D. No, zejtra s ní možná pujdu znova.. Jinak nevim co bych dělala :D. V tejdnu mi přijede.. hm.. kámoš :D z Mělníka, to zas bude den :D. Grr za dva dny škola, vůbec si to nechci připomínat >.< :D. 
Mm nějak jsem projížděla starý písničky od Paramore, to už je doba, co jsem je fakt hodně poslouchala ^^
bum bác

30. srpna 2010 v 17:12 | Lili |  Diary - Lili
000
ahoj!

Sice jsem sem přišla abych něco napsala, ale neni co xD.
Na devintart jsem dala pár fotek, které jsem fotila. podívat se můžete tady, neni to nic moc, ale... xD

Včera jsem byla celej den u kámošky, celkem sranda i když jsme nemohly jít ven (to vysvětlovat nebudu xD).
Teď tady sedim zabalená v mikině a je mi zima.To ještě neskončilo léto a už je taková kosa? xDNechápu to.
Nevim co budu dělat zejtra, ale každopádně pozítří zase do školy :(.Tam se mi fakt nechce.

Ve středu tady asi taky moc nebudu, protože už jsem domluvená s kámoškou a taky někdy v těhle dnech si pudu koupit dárečky k narozeninám :D, už se těšim.Tenhle rok jsem prostě nepřišla s žádnym většim nebo dražšim dárkem, tekže místo toho dostanu peníze, něco si koupim, donesu to domu, máma to schová, pak zabalí a dá mi to k narozkám xD.

Taky musim obstarat dárek pro kámošku, protože i ona bude mít narozky xD.Asi se z toho zcvoknu.
Obrázek nakreslila Chibi-lilie!

Mějte se!
pp Lili

Bouřka

30. srpna 2010 v 12:49 | Lili |  Téma týdne
Bouřka
Nové téma týdne - Bouřka.Nejdřív informativně xD.Bouřka je souborem elektrických, optických a akustických jevů vznikajících mezi oblaky navzájem nebo mezi oblaky a zemí.

Já osobně mám bouřku ráda.Je to super, když prší a do toho je bouřka.I když, když jsem byla na dovolený, hned první den byla bouřka.Znáte to bylo to uprostřed hor, takže po zhasnutí světel byla všude tma, žádný pouliční lampy.V tu chvíli mi tam velká bouřka připadala trochu děsivá xD.Ozývaly se různý divný zvuky atd.

Škoda, že když bydlíte v Praze v normálním domě, nikdy si nemůžete bouřku pořádně užít, protože mezi baráky vidíte jenom blesknutí, který se většinou odněkud odráží.Samotnej blesk prostě mezi barákama nevidíte :(.

Jedna z věcí, která mi na bouřce vadí je to, že když mám něco rozdělaný na počítači, hned mě od něj někdo vyhání xD.To mě hodně štve.Pak různý výpadky signálu atd.Ještě jedna věc, jenom tak pro informaci, při bouřce mi vážně vadí ten hroznej vítr, jak už jsem psala, vytváří hrozný zvuky a jednou jsem si díky němu málem ucvakla prst v oknu xD.Dobře, že se to nestalo, asi by to hodně bolelo.
Jak působí bouřka na vás? :)

Obrázek nakreslila Iardacil!

Lili

tak prej né no.

29. srpna 2010 v 22:26 | Wee* |  Diary - Wee

Takže, jsem tady :D. Tejden na chatě, povedený počasí (déšť zima déšť) mi zlepšili náladu (vim, jsem hrozná :D prostě mam ráda déšť :D). Ještě bych tam jela, nesnesu myšlenky na školu >.< Teda první tři.. nebo aspoň dva dny budou snad dobrý, uvidim lidi co jsem takovou dobu neviděla, třeba Lili :D. Ale pak to učení, naše nesnesitelná češtinářka.. No nic :D. Vůbec jsem nevěděla, co sem mam psát tak píšu blbosti.. Možná přijdu s článkem na téma týdne, ale to později. Jinak chtěla jsem napsat tu povídku.. Snad bude, ale nemam nápady :/. Zatím se mějte, Wee.

Moje HUDBA

28. srpna 2010 v 18:41 | Lili |  Téma týdne
Hudba
♫ Hudba.Co pro mě znamená hudba?Napsala bych všechno i když to by bylo trochu přehnané.Bude lepší když napíšu I love music! ♥ (To uplně stačí xD.)

Hudba pro mě znamená hodně, když jsem na nervy ze školy nebo z rodičů, vždy mě uklidní.

Štvou mě věci jako, že máte oblíbenou kapelu (nebo zpěváka/zpěvačku) a někdo vám začne kérovat jaký to jsou kreténí, že jejich hudba je na hov*o a takový věci (znáte to).Prostě poslouchám to co se mi líbí a konec.Například nemám ráda Justina Biebera, ale to neznamená, že někomu kdo ho rád má budu říkat hnusný věci.

Já osobně mám ráda všechny možný písničky.Všechno co se najde.Nepřežila bych ani jeden den, kdybych nemohla aspoň hodinu poslouchat hudbu xD!Teď jsou moje neoblíbenější asi:


Hadouken - Bombshock
Within Temptation - The Howling
Shakira - Waka Waka
Reveille - Look At Me Now
Katy Perry - Peacock
One Republic - All The Right Moves
The Prodigy - Spitfire

Bylo by ještě tak milion dalších, ale to zase někdy příště xD!
Obrázek nakreslila Qinni!

Lili

Moje blah blah! + avatary s Katy Perry

21. srpna 2010 v 12:33 | Lili |  Diary - Lili
000
Jak už jsem se zmiňovala, zejtra jedu na dovolenou a vrátim se v pátek.To znamená, že přijedu a budu mít tři dny do začátku školy.No z toho je mi na zvracení.Ještě k tomu musim 31 k doktorce.
Co budu na dovolený dělat.Nudit se.Budu sbírat houby, první chjoo.Ráda bych fotila, bohužel se nám včera posrala paměťová karta k foťáku.Takže super.Nikdo už nemá čas kupovat novou, další chjoo.Takže nakonec budu pořád jenom chodit, pak budu číst jak šílená.Bože, proč musíme jet na dovolenou na konci srpna.
Mám rozkreslenej novej obrázek, na kterym jsou moje vymyšlený postavičky.Nemyslim lidi, ty už mě unavujou.Myslim zvířátka xD.Bohužel, nemůžu si dát obrázek do kompu, protože nemam foťák a s tim co mam v mobilu moc neumim :(.
Včera jsem si vybrala první dárek, kterej dostanu k narozeninám.Je to taška, prostě mě uplně okouzlila.Obrázek je níž :D.
0000
Neni dokonalá xD!Ještě uvidim jestli jí budu kupovat na internetu nebo v obchodě.
Mimochodem, moje myšlenka s malovánim na boty se ještě nevytratila z mojí hlavy.Budu s tim jenom muset počkat, až budu mít peníze.Snad se dočkám brzo :).
Už mi hrabe.Chcete vědět z čeho.Vážně už mi hrabe s Disney Channel a s písniček z Camp Rocku 2 a Hannah Montana Forever.Nechápu.To se moje sestra nemůže posadit ke stolu a malovat si nebo něco, cokoliv jinýho než Disney.
Já jsem se rozepsala.Mějte se.

Prví obrázek nakreslila Prodigy Bombay!

Ještě tu mám pár avatarů, protože tohle je poslední článek než se vrátim.


....

Já vim, to je Katy Perry mánije :D!
Mimochodem, miluju tuhle písničku, tady, moje nová posedlost!

Lili

PSD's (PNG's) no.5, Katy Perry

21. srpna 2010 v 11:59 | Lili |  PSD's
Náhled
||STAHUJ||

4 kusy.

PSD's (PNG's) no.4, Katy Perry

21. srpna 2010 v 11:58 | Lili |  PSD's
Náhled
||STAHUJ||

V balíčku jich je 5.Docela jsem se snažila :).

Titulek!

20. srpna 2010 v 10:21 | Wee* |  Diary - Wee
avatar by × Jessi.
Tak si nakonec můžu v Drop Dead vybrat jenom jednu mikinu a dvě trička, grr :/. Furt slýchám od mámy věty typu ,,Víš kolik jsem za tebe utratila v Holandsku? A víš kolik má stát jedna mikina a 6 triček z DD.?" :D. No co, až jednou budem v Londýně.. :D. 
Vůbec nevim, co budu dneska dělat. Má mi zavolat kámoška jestli může ven, ale to neni vůbec jistý, chjoo :/

A prosíím, hlasujte TADY pro Wee* a Olivera Sykese, ráda vám to oplatím :))

Chuckz

19. srpna 2010 v 20:45 | Lili |  Diary - Lili
000
BlahBlahBlah!Je tu další moje ponatená myšlenka.Tak se přečtěte co to je dneska, včera to byly paneky a dnes.Uvidíte :D!

Jak už si dnes někdo všiml nebo přečetl nebo něco takovýho.Wee* bude mít ty dokonalý trička (snad, přeju jí to) :D.Když jsem je viděla, dostala jsem ňákej záchvat a začala jsem si prohlížet všechny různý nečeský e-shopy, který mam v oblíbenejch.A co se stalo, našla jsem jednu dokonalost (už jsem o ní věděla dlouho, ale ňák sem se o to nezajímala).Boty pomalovaný akrylovejma barvama, ale hned po nálezu téhle dokonalosti jsem si řekla, že náklady na dopravu by byly přece jenom trochu moc i se samotnou cenou.Místo toho, ale přišla jiná myšlenka, mohla bych si zkusit pomalovat boty sama, myslim tim: koupim si ty nejlevnější boty, který najdu (na zkoušku) a k tomu třeba dvě akrylový barvy a pokusim se o tu dokonalost, kterou sem už zmiňovala.

Bude to fuška a pravděpodobně mě to bude stát docela dost (na zkoušku), ale třeba se to nakonec vyplatí :D.Těšim se až to zkusim.
Ehm ehm, sem zvědavá jestli mi to vydrží *D!

Lili