Září 2010

Pro Lili

30. září 2010 v 16:43 | Wee |  Diary - Wee
Oukej.. Chtěla jsem ti udělat něco víc extra, ale grafiku fakt neumim :D.

Všechno nejlepšíí, ať se ti zahojí to oko a vůbec.. Oko ignoruj a pořádně to oslav Lili<3

Wee

narozeniny alá nevydařenej den

30. září 2010 v 16:26 | Lili |  Diary - Lili
09
ahoj
To je super, že má dnes narozeniny.Chtěla bych skákat radostí, ale asi k tomu nedojde.
Dnes se mi ve škole stala taková menší nehoda, nebudu se rozepisovat, prostě odneslo to moje oko.V tu chvíli se zdálo, že to bude v pohodě, ale hned hodinu potom co jsem přišla domu, mě to začalo celkem slušně bolet.Což znamená, že zejtra možná pudu na oční, podle toho jestli mě to oko budu bolet i ráno.
Nemám trpělivost na to se učit, nemůžu si ani lehnout a spát, protože to bolí,Nemůžu tim okem pořádně otáčet, takže dnes se na počítači asi už neukážu.Stačí mi trápení s nevyřešitelnejma příkladama z fyziky :(.Fakt mi to nejde.Tyhle vzorečky.
Na závěr řeknu jediný, nenávidim pracovní sešity z chemie, myslim, že ten Michalův mě nemá opravdu vůbec rád... (někdo už bude vědět)
pp Lili

pupupuu

30. září 2010 v 15:33 | Wee |  Diary - Wee
21071002
ááhoj. Teprve před půl hodinou jsem se probudila, nechápu :D. Grr proč musim mít ten kašel čim dál horší o.O? Na MTV dávaj Co schováváš pod postelí, celkem z toho nemůžu :D.. Mmm, dřív jsem řikala, jak bych chtěla bydlet v Americe.. Už nechci ^^ Nelíběj se mi falešné americké úsměvy, americká namyšlenost.. -.- 
Achjo, nudim se, asi jdu se svými nulovými grafickými schopnostmi něco tvořit :/ Wee

avatar by Lili

Muheeh!...

29. září 2010 v 20:05 | Lili |  Diary - Lili
Proč moje názvy článků vždycky dávají smysl a ukazují na mé dokonalé IQ?
04
Takže, moc jsem se s tim ne**ala a konečnej výsledek se mi líbí.Ze začátku jsem si řikala: ,,Bože, to dopadne špatně."Ale teď se mi to vážně líbí.Jo je fakt, že když to dám takhle na stránku vypadá to divně, ale v originále to vypadá mnohem líp ZDE.Abyste se nenechali oklamat, takhle normálně fakt nekreslim xD.Miluje tu zelenou, příští design bude určitě v těhle barvách :)!
PS: je to blbě ořízlý, vim, ale nejdřív sem to uložila jpg a pak sem to opravila na png, ale neni to ono, protože už jsem neměla otevřenej rozdělanej obrázek v PS.
+14.narozeniny, protože mám zejtra čtrnácté narozeniny xD.
Lili

nestíhá...

29. září 2010 v 19:19 | Lili |  Diary - Lili
01
Eheeh...Vrátila jsem se asi před 15 minutama.Kde sem byla?U doktorky, hodinu přičteme cestě, hodinu čekání na doktorku a půl hodiny samotnému cvičení.Bože, já tu rehabilitaci tak nenávidim xD.Někdy vůbec nechápu co po mně chce.
Dneska sem měla dokonale rozvrhnutej den, vrátila jsem se ze školy a dvě hodiny se učila a úkolovala, pak šla k předem zmiňované doktorce a teď jsem tu, ale tady nebudu.Budu kreslit nové ID na devianart, snad se mi podaří a bude vypadat natolik dobře aby se vůbec dalo použít.Tablet ještě pořád neni moje silná stránka xD.Na klasickou tužku a papír to nemá :)!Mějte se.
PS: Ignorujte případné překlepy v článku, jsem líná to kontrolovat.

Vaše ,,vašenestíhajícíahladová" Lili

boringg -.-

29. září 2010 v 15:04 | Wee* |  Diary - Wee
Dokonalá písnička :D. Brokencyde will never die ♫

Grr, už mě to tady nebaví >.<'
Aspoň už tu teplotu nemam tak tragickou, jenom 37,5 :D, ale drahá matka si furt stojí za tim, že ,,s takovym kašlem a rýmou prostě nemůžu do konce tejdne vůbec ven".. Sakra! :D Potřebuju na chodov do C&A >.O :D.

Přidejte si mě na FB, nudím see :/ :D >> Oliverka Nicholls'

green day - last of the americant girls

28. září 2010 v 19:57 | Wee* |  Music
No sakraa, týhle závislosti se jen tak nezbavim ♥29.6. - nezapomenutelnej koncert <3

oukej.

28. září 2010 v 19:35 | Wee* |  Diary - Wee
4
by Lili
Menší info ze strany Wee*
► Jdu obnovit svůj drahý blog newsbykiki, to ale vůbec neznamená, že to tady budu nějak zanedbávat! Newsbykiki bude hlavně (no.. chm.. jenom) na deníček, kterej bude sice i tady, ale tam bude obsáhlejší :D. Jinak už chci fakt napsat nějakou tu povídku, ale všechny nápady mi jaksi vymizely z hlavy >.<' :D.

jinak Lili, kdyby se zas zástupkyně zejtra ptala co mi je, tak jí kdyžtak prosím řekni, že mam rýmu, kašel, teplotu :D.

Moje první povídka

28. září 2010 v 18:17 | Lili |  Diary - Lili
pandas
Neuvěřitelný!Prohlížim si starej blog a našla jsem povídku, kterou jsem psala, když mi bylo deset nebo jedenáct xD.Ta povídka vznikla tim způsobem, že jsem se koukala na internetu na simpsnovi a při tom jí psala do poznámkovýho bloku, neměla žádnej příběh, prostě pořád jenom pokračovala a pokračovala.Jak jsem mohla něco takovýho vypustit na svět xD.Ani nenapočítám kolik tam mám překlepů xD.

Můžete se přesvědčit sami...CČ.
Hrůza!Pokračování už sem radči dávat nebudu.
Miluju pandy...♥

Diskuze na téma BLOG

28. září 2010 v 17:26 | Wee* |  Diskuze
Měla jsem nutkání sem něco dát, nevěděla jsem ale co, tak diskuze :D.

Blog, to je široký pojem. Já se ale zaměřím na obsah blogu.
► Dřív (když jsem si blog založila) všichni přidávali jenom kusovky, kusovky a kusovky. Neřikám že jsem byla výjimka, ale nebavilo mě chodit na blogy jenom kvůli nějakým fotkám x.X Později se to trochu změnilo, lidi totiž začli přidávat pixelky :D. A takhle to šlo furt dokola, kusovkáá, pixelkáá, občas deníčéék.. Kdyby to tak měl třeba jeden blog ze sta tak neřeknu, ale když to maj skoro všichni >.<' :D. Velký zlom byl, když se objevil scene styl. Jo, měla jsem blog o scene. Jo, bavilo mě to asi nejvíc a kdybych měla čas, začla bych tam chodit znovu, ale ten čas už není -.- 
► Jak jsem řekla, nebyla jsem výjimka, začínala jsem přesně v pořadí kusovky → pixelky → deník → scene (ano, na grafiku jsem nikdy nebyla :D). Jak jste to měli vy? Jak jste začínali s blogem? Komentáře :)).

Jinak, můj starý blog ► newsbykiki - tam je přesně vidět jak jsem začínala já :).