Leden 2011

Nepojmenovaný

24. ledna 2011 v 14:46 | Lili |  Diary - Lili
Když už jsem udělala ten novej design bylo by hezký se sem někdy podívat, ale samozřejmě nechci brát blgování jako povinnost...
Hned jak jsem přišla ze školy, začala jsem tvořit obrázek do soutěže na deviantartu. Zatím je nakreslený jenom tužkou, budu ho muset vybarvit pastelkama a  doufám, že to při tom nezkazim, protože já obvykle při komplikovanějším vybarvování obrázky kazim a pak se na sebe šíleně naštvu. Dost pochybuju o tom, že mám šanci vyhrát, obzvlášť když si nejsem úplně jistá jestli neporušuju nějaký pravidla soutěže, ale co... za zkoušku to stojí. Přece jenom za Playstation 3 a spoustu dalších věcí to stojí... Přinejhoršim mě ze soutěže vykopnou, že sem špatně pochopila zadání.
Tak já se budu pokoušet to "umělecké dílo" dodělat. Tenhle článek tady je vlastně proto, aby jste věděli, že žiju! Mějte se!
(Nějak mě nebaví hledat obrázky k článkům.)
Lili

Bez názvu

17. ledna 2011 v 21:26 | Lili |  Diary - Lili
Jo, konečně jsem se dokopala k novýmu designu. Neptejte se mě proč sem místo domů napsala domov, tvořila jsem v polospánku. Prostě už jsem se chtěla zbavit tamtoho designu, protože byl Vánoční a takovej moc červenej. Jestli se vám tenhle design nelíbí,... tak se vám nelíbí. Mně se taky nějak obzvlášť nelíbí, ale co. Jsem líná nad něčim přemýšlet.
Dlouho jsem tady nebyla. Škola mi dává zabrat, jsem strašně unavená. Prostě pololetí no, i když mi to takhle máme i normálně. Ty učitelky jsou divný.
Tohle je krátkej článek, protože jsem ospalá a dělám hrozně chyb a vůbec nedokážu zformulovat to, co bych tady chtěla říct. Tak se mějte!
Lili

all around me

12. ledna 2011 v 22:07 | Wee |  Diary - Wee
Ahoj. Poslední dobou fakt nemám čas. Blíží se pololetí a od začátku týdne jsme psali asi 2531326543121 testů (dobře, přeháním).  Poslední dobou se v noci snad každou hodinu budim a zdaj se mi hnusný sny, takže se fákt dobře vyspim:D://. Vůbec pak neusínám ve škole, néé. No dneska nám přišla ,,návštěva". Máme novej počítač, takovej ten s dotykovym monitorem a tátův kamarád nám tam ještě dal nějaký antiviry a podobný blbosti. Ten kamarád má fakt úžasnýho syna, je mu pět a jmenuje se Lukáš, ale řikaj mu Lukajdo. Lukajda si celou dobu co tu byl prohlížel nějakou knížku, takže dobrý.:D Jinak nemam moc ráda malý děti (až na výjimky, to je jasné). 


- Jak jsem si tak projížděla starý písničky co mam v počítači, narazila jsem na tuhle. Měla jsem jí strašně ráda někdy v šestý třídě:D. Vůbec jsem na ní teď nezačla bejt znova závislá♥

kytara kytara kytara

7. ledna 2011 v 23:37 | Wee. |  Diary - Wee
 Ahoj. Dneska byl zas den, jela jsem s kámoškou do Nosferatu a koupit lístky na koncerty (attack attack! a eyes set to kill). Večer jsem přišla domu a drahá maminka mi řekla, že v den kdy tu budou attack attack! jsme na horách, fakt už bych do toho kopla:/. Furt jsou tady Eyes set to kill, ale co mam dělat s tim lístkem?:D Ho někomu dám, jahaha. No, mam doma z Vánoc kytaru a umim teprve 3 akordy! D, G a A. Zejtra mě má máma naučit další písničku, doufám že true romance od silverstein, nebo broken od amy lee, slíbila mi to. Achjo, bolí mě hlava, jdu si lehnout..

Tumblr_leobh6cery1qf5xwqo1_500_large
Wee.

léto.

4. ledna 2011 v 21:54 | Wee. |  Photos
Prohlížela jsem si nějaký fotky a našla jsem pár z října. Nikdy jsem nevěřila že to řeknu, ale chci léto zpátky.. I když.. Spíš jaro, nemam léto moc ráda, radši bych byla na horách než někde na pláži.

>>jedna z letný.

Jinak zejtra se jdeme podívat na nějakej byt, chceme se přestěhovat do většího. A teď mi došlo že už je to jenom 12 dní do 16. ledna.. 16. ledna jedu do Vídně na koncert Bring me the horizon (+architects a the devil wears prada)..Jestli neznáte BMTH, určitě znáte Olivera Sykese, no, a ten tam bude!

a šup sem ^.^

Wee.

Ricky was a young boy..

4. ledna 2011 v 17:29 | Wee. |  Diary - Wee
21071004
Ahoj. Důvod mojí nepřítomnosti? Byla jsem na svátky v Děčíně, celou dobu. Nebydlíte někdo v Děčíně? Nikoho tam neznám. No, byla jsem u babičky, jednou jsem kejchla a ona si hned řekla že jsem nemocná, nemůžu ven a musí do mě rvát prášky, znáte to, takže celý prázdniny zabitý doma, ale Vánoce a Silvestr se vydařily, mam kytaru, konečně:D, až se na na ní naučim, mam slíbnou elektrickou, ale to ještě nějakou dobu potrvá. Grr, mam nabarvený vlasy, měla to bejt čokoládově hnědá, ale je až přehnaně tmavá, jsem si mohla dát rovnou černou. Ještě mam tu patku tak blbě krátkou, ale na ofinu je zase moc dlouhá, no, nebudu to řešit. ¨
Dneska nám skončila škola až ve čtyři, měli jsme 2 hodiny odpoledku (výtvarka:/), jo, miluju když přijdu ze školy až někdy v půl pátý.  Obdivuju lidi co umí psát dlouhý články, jakože fakt hodně dlouhý, já když se chci rozepsat, vyjde z toho většinou tak 10 řádků, nevadí.

Se divíte že sem píšu co? Nechci tady nechat Lili samotnou, tohle měl bejt a pořád je náš společnej blog, takže Lili, ještě ses mě nezbavila:D.

Imaginárium Dr. Parnasse

1. ledna 2011 v 14:26 | Lili |  Our films
Imaginárium Dr. Parnasse
Přicházím sem s popisem (recenzí) filmu. Z části je to proto, protože mám tenhle film ráda, zčásti proto, že z něj budu mít po projekt do školy a hlavně kvůli tomu, že při natáčení tohohle filmu zemřel můj oblíbený herec, kterého možná znáte v roli Jokera v Temném rytíři - Heath Ledger.
Film vás zavede hluboko do světa fantazie. Ne, vážně nemám na mysli elfy, víly a jednorožce. Spíš lidské sny.

Film je o muži se jménem Dr. Parnassus. Před dlouhou dobou podlehl ďáblovy, panu Nickovi a vsadil se s ním. Sázku vyhrál a stal se tak nesmrtelným. Svého rozhodnutí, ale začal litovat v tu chvíli kdy skončil zapomenutý a potkal lásku svého života. Proto se s ďáblem dohodl na tom, že se stane znovu mladým. Za mládí si pan Nick vezme dceru Dr. Parnasse v den jejích šestnáctých narozenin.
Když se začnou blížit Valentíniny šestnácté narozeniny, Dr. Parrnassus dostane strach, který ho dovede k další sázce. Ten kdo získá dřív pět duší bude vítěz, získá Valentínu. Ovšem háček je v tom, že na získání duší má Dr. Parnassus jen tři dny.
Pan Nick jako ďábel využívá svoje triky, Dr. Parnassus pro změnu využívá svého Imaginária, ve kterém dokáže každému člověku otevřít bránu k jeho snům.

Z filmu Imaginárium Dr. Parnasse...
,,Dovolte doktoru Parnassovi ať vstoupí do vaší mysli. Nechte se unést na křídlech fantazie. Přenese vás do jiného světa, o kterém se vám nikdy ani nesnilo."
Lili